Bursa Temizlik Şirketi – 0542 445 3 445

Bursa Temizlik Şirketi olarak Ev, Ofis, Büro, Villa Temizlik işlemlerini deneyimli personelimizle yaparak ferah ortamlara dönüştürüyoruz.

Bursa ve çevresinde Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Villa Temizliği, Apartman Temizliği, Merdiven Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Okul Temizliği, Dershane Temizliği, Cam Temizliği ihtiyaçlarınıza çözümler üreten SM Temizlik şirketi deneyimli Temizlik Personeli ve Gündelikçi Bayan çalışma arkadaşları ile yardımcı olmaktadır.

Özellikle çalışan ev hanımlarının ihtiyaç duydukları Ev Temizliği işlemlerinde tecrübeli ekipleri ile yaşam alanlarınızın temizlik işlemleri gerçekleştirerek Hijyenik olmasını sağlamaktadır. Temizlik işlemlerinde İnsan Sağlığına Uygun olduğu belgelenmiş Temizlik Ürünleri kullanarak siz ve ailenizin sağlığını etkilemeyecek şekilde çalışmalar yapan Bursa Temizlik Şirketi firmamız şehirde tüm bölgelerde hizmet vermektedir. Bursa’da şehir merkezi; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Altınşehir, Özlüce, Görükle, Balat, Bağlarbaşı, Yenibağlar ve çevresinde faaliyetlerini sürdüren şirketimiz hizmetlerinde gösterdiği titizlikle Bursa Tavsiye Temizlik Şirketleri arasında adından söz ettirmektedir. Bursa Temizlik Şirketleri hakkında yapılan araştırmalarda kaliteli hizmeti ile tercih sebebi olan SM Temizlik şirkerimizden alacağınız hizmetlerde personelimiz tarafından gerçekleştirilen işlemlerin özenle yapıldığının farkına varacaksınız.

Bursa ilinde ikamet edenler tarafından gündelik ihtiyaçlarında tercih ettikleri Bursa Temizlik Firmaları arasında sektördeki saygınlığı ve referansları ile çeşitli ilçelerde gerçekleştirdiği Temizlik işlemlerinde sergilediği tutumuyla bir çok müşterisi tarafından Tevsiye edilmesi sunduğu hizmetin kalitesi ve sorumluluk bilinci ile oluşmaktadır. Sektördeki konumunda daima müşteri memnuniyetini gözetmesi, işlemlerdeki hassasiyeti ve titizliği ile Bursa Temizlik işlemlerinizi mümkün olan en kısa sürede yaparak ortamlarınızı ferahllatan SM Temizlik, Bursa’da en çok referansa sahip olan Temizlik Şirketi olarak kazandığı ünvanını sürdürmektedir.

Ev Temizliği, Gündelikçi Bayan ve Yardımcı gibi konularda profesyonel ekipleriyle hizmet veren firmamızın yaşam alanlarınızda zamanla oluşan toz ve kirleri temizlemek için yaptıkları çalışmalar sırasında şirketimizde görevli yetkili personelimiz işlemleri kontrol ederek memnuniyetiniz için gereken müdaheleleri yapmaktadır. Firmamızdan talep ettiğiniz hizmet öncesinde müşteri temsilcilerimiz size ve firma iş yoğunluğuna göre uygun olan zaman için sizin için randevu oluşturucaktır. Randevu tarihi ve belirlenen saatte ekiplerimiz servis araçlarımızla adresinize gelerek temizlik işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirerek hijyenik ortamlara dönüştürecektir.

Eşyalı Daire, Konut, Çocuk Odası, Salon, Mutfak, Banyo, Yatak Odası, Çatı Katı, Kiler gibi alanlarınız için Özel Temizlik hizmeti sunarak diğer işletmelerden farkını ortaya koyan SM Temizlik firmamız kirli alanları hijyenik hale getirmekte, ailenizle keyifli vakitlar geçirebileceğiniz ortamlar oluşturmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda oluşturulan Çalışma Programı dahilinde sunduğu tüm hizmetlerde göstermiş olduğu hassasiyeti ile daima ilk tercih edilen Bursa Temizlik Firmaları içerisindeki yükselişini her geçen gün sürdüren ve bu konudaki duruşundan taviz vermeyen şirketimizde görevli Temizlik Personeli çalışanlarımız firmamızda uzun yıllardır görev alan kalifiye kişilerden oluşmaktadır.