Bursa Beyaz Eşya Tamircisi – 0542 445 3 445

Bursa Beyaz Eşya Tamircisi dendiğinde öne çıkan SM Teknik, Bursa Beyaz Eşya Tamiri için size en iyi ve güvenilir hizmeti sunacaktır.

Bursa Beyaz Eşya Tamircisi konusunda araştırma yapıyorsanız sektörün öncü firmaları arasında olan ve eğitimli personeli ile hizmet sunan SM Teknik firmamız size yardımcı olacaktır. Hayatımızı kolaylaştıran ev aletleri yani Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Ankastre, Kombi, Klima, Derin Dondurucu, Set Üstü Ocak ve benzeri cihazlarınızın tamir işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.

Bursa Beyaz Eşya Tamircisi

Bursa’da Beyaz Eşya Teknik Servisi sektöründe kendini kanıtlayan ve personelinin üretici firmaların gerçekleştirdiği eğitim programlarına katılım sağlamasını sağlayan Bursa Beyaz Eşya Tamircisi olarak teknoloji ile birlikte gelişen cihazlarda yapılan değişiklikleri düzenli olarak takip etmekteyiz.

Bursa Beyaz Eşya Tamircisi

Marka ve model ayırt etmeksizin sorunlu ve arızalı cihazlarınızın tüm işlemlerini sorun yaşamadan, garantili olarak yaptırabileceğiniz ve sektörde 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Bursa Beyaz Eşya Tamiricisi firmamız daima müşteri memnuniyetini gözeterek ham maddi hem de cihazlarınızın kullanım sürelerini uzatacak işlemleri gerçekleştirmektedir. Tamir görmesi gereken cihazlarınızda öncelikle Arıza Tespiti yapan, yapılması gereken işlemler, ücret ve zaman konusunda size detaylı bilgi veren personelimiz onay verdiğiniz taktirde cihazlarınızın işlemlerinin gerçeleştirilebilmesi için Teknik Servis bölümümüze ulaştıracaktır.

Personelimiz tarafından yapılan Arıza Tespiti işlemlerinde raporlanan detayların yer aldığı servis formu ile birlikte servis bölümümüze ulaşan cihazlarınız ilgili personel tarafından edilerek herhangi bir karışıklık yaşanmaması adına Cihaz Kayıt sistemimize kayıt altına alınır. İşletmemizde kayıt altına alınan cihazlarınız gerekli işlemler yapıldıktan sonra çalıştırılarak test edilir. Uygulanan test işlemlerinden başarılı bir şekilde geçtikten sonra Bursa Beyaz Eşya Tamircisi firmamız tarafından adresinize teslim edilmek üzere servis araçlarımıza yüklenerek adresinize teslim edilir.